Екскурсії до ХДНБ ім. В.Г.Короленка

18 бер. 2016
Екскурсії учнів 9-А і 10-А класів до ХДНБ ім. В.Г.Короленка

16 і 18 березня 2016 року в рамках проведення Тижня профорієнтації відбулися екскурсії учнів 9-А і 10-А класів до Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка. Учні познайомилися з історією найбільшої харківської бібліотеки, відвідали її тематичні відділи. Завідуюча соціо-культурним центром ХДНБ ім. В.Г.Короленка О.І.Крутас розповіла, що в бібліотеці проводяться тематичні зустрічі з поетами, музикантами і творчою елітою Харкова.

8 жовтня 1886 року Харківська міська публічна бібліотека прийняла своїх перших відвідувачів. Засновниками бібліотеки були професори М.Ф.Сумцов, О.І.Кирпичников та інші. На той час у фонді бібліотеки налічувалось 1700 примірників різноманітних видань.

Зараз ХДНБ ім. В.Г.Короленка є другою за своїм книгофондом після Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського. Кожного року до бібліотеки надходять понад 70 000 найрізноманітніших документів (газет, книг, журналів, електронних документів тощо).

У 2016 році ХДНБ ім.В.Г.Короленка виповнюється 130 років. Вітаємо колектив бібліотеки з ювілеєм і бажаємо міцного здоров'я, миру, добра, творчого натхнення, щоб було вдосталь книг та багато читачів!