Міжнародний день сім'ї́

15 трав. 2016
15 травня — Всеукраїнський день сім’ї

"Без сім’ї − немає щастя на землі", так говорять у нас на Україні. Кожному відомо, що серед усіх геніальних винаходів людства одне з найважливіших місць займає родина, сім’я.

Кожний  рід − це велике дерево, на якому швидко ростуть, міцніють молоді гілочки, які живляться соками великої гілки − сім’ї. Як міцно гілка зростається з стовбуром, що її не відламати, так і родина, ніколи не ослабне, поки будуть передаватися з покоління в покоління звичаї, обради, свята, пісні, казки прислів’я, родинні реліквії, обереги.

До Міжнародного дня сім’ї  завідувач бібліотеки разом з учнями 8-Б класу підготувала літературну постанову  за повістю українського письменника І.С.Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я" для батьків і учнів школи.

Фотозвіт постанови "Кайдашева сім'я" можна подивитися тут.