Літературний простір до 30-річчя Харківського літературного музею

15 вер. 2018
Майстер-клас Валентини Бутенко "Тактильні книжки". Презентація книжки учня 10 класу Микити Лукаша "Мішечок історій Мішковинки"

15 вересня 2018 року учні  10 класу Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №85 Харківської міської ради Харківської області у рамках проведення заходів до 30-річчя Харківського літературного музею відвідали майстер-клас Валентини Бутенко "Тактильні книжки". Під час проведення цього заходу учні познайомилися з тактильними книжками для дітей із вадами зору. Ці  книги із об’ємними зображеннями допомагають незрячим діткам пізнавати світ. Більшість таких книжок зшиті вручну з використанням природних матеріалів.

Також діти відвідали презентацію книжки Микити Лукаша - учня 10 класу нашої школи - "Мішечок історій Мішковинки".

Микита розповів присутнім про історію написання своєї книги та її головну героїню - Мішковинку. Під час презентації книги про веселі історії Мішковинки учні взяли участь у цікавих конкурсах, які проводилися організаторами.

Щиро вітаємо Микиту з літературним дебютом і бажаємо міцного здоров'я, натхнення, везіння, успіху і любові читачів!

Фотозвіт можна переглянути тут