Екскурсія до бібліотеки “У світі чарівної книги”

17 січ. 2020
Екскурсія до бібліотеки “У світі чарівної книги”

Книга – це один із головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

Ще з з дошкільного віку батьки повинні виховувати у дітей любов до книги, бережне ставлення до неї, розвивати художній смак. Саме бібліотека допомагає залучати дітлахів до читання книжок.

З цією метою 17 січня 2020 року вихованці старших груп ДНЗ №378 завітали до шкільної бібліотеки, де познайомилися з правилами користування та поводження з книгою, тематичними полицями дитячого фонду.

Діти оглянули книжкову виставку "Чарівний світ казки", взяли активну участь у  літературній вікторині "Знавці казок", переглянули цікавий  мультфільм "Пісня про книжку".

Екскурсія до шкільної бібліотеки  діткам сподобалась,  про що свідчили їхні  посмішки та радісні оченята.

Фотозвіт можна подивитись тут