Авторам та читачам

Авторам та власникам авторських прав

Якщо Ви вважаєте, що Ваші твори не повинні бути розміщені на даному сайті - напишіть нам і вони будуть видалені.

Але перед тим, як Ви це будете від нас вимагати, дізнайтеся про таке: даний сайт створено на базі шкільної бібліотеки і всі матеріали, що тут розташовані, надаються дітям, яких, можливо, саме Ваш твір зацікавив, але вони не мають можливості отримати ці твори для задоволення своїх читацьких потреб.

Читачам

Всі твори в нашій бібліотеці використовуються для некомерційних цілей. Всі майнові та немайнові права на твори з даного сайту належать їх авторам. Комерційне використання будь-якого твору без згоди автора або правовласника заборонено. Копіювання творів здійснюється користувачами сайту виключно за власною ініціативою з ціллю ознайомлення.