Шкільна акція "Живи, книго!"

"Великою буває користь від учіння книжного".

Ярослав Мудрий

Педагогічний та учнівський колективи, бібліотека Харківського ліцєю № 85 є постійними учасниками акції "Живи, книго!"

У бібліотеці створено куточок "Бібліотечна планета", де висвітлюються новини книжкового світу, правила поводження з книгою та результати перевірки підручників по класах.

У спілкуванні з книгами Вам знадобиться Пам'ятка читача:

Якщо хочеш поговорити з ким-небудь – розгорни книгу!
Якщо ти занудьгував – візьми книгу!
Якщо хочеш одержати пораду – відшукай її в книзі!
Якщо прагнеш знайти друга – подружи з книгою!
Якщо мрієш стати справжньою людиною, читай книги!
Якщо хочеш відчути безмежні можливості людського розуму – працюй з книгою!

Постійно діють виставки "Зупинись на хвилинку - подивись на новинку" та "Нові підручники", де всі бажаючі можуть ознайомитися з новими надходженнями підручників та художньої літератури.

Проводиться робота із залучення дітей до ремонту книг. У бібліотеці діє "Бюро добрих послуг", де учні ремонтують книги.

Як правильно це робити - дивись тут.

Пам’ятай, що книги – наші найкращі друзі. Вони не підведуть, не зрадять, порадять як вчинити і що сказати, тому що вони мудрі.
Читай хороші книги, люби їх, і все в житті буде в тебе виходити якнайкраще!

Шановні відвідувачі нашого сайту!
Якщо у Вас є побажання, прохання та рекомендації по наповненню наших сторінок, Ви їх можете залишити за адресою, яка вказана на сторінці Пошта.
Ми постараємося виконати всі Ваші пропозиції та замовлення.