Сторінки книжок оживають

"Книги - мов ріки, які напоюють собою увесь світ; це джерело мудрості, в книгах - бездонна глибина..."

Ярослав Мудрий

Запрошуємо Вас вирушити у подорож по чарівній річці, на берегах якої можна ознайомитися з фотоархівом постанов за творами видатних письменників.

Гуморески Павла Глазового у мініатюрі

Батьківський день у школі

(27 листопада 2014 року)

Великий син великого народу

(до 200-ї річниці від дня народження Т.Шевченко)

Літературно-мистецька година

(9 березня 2014 року)

Михайло Петрович Старицький "За двома зайцями"

(18 грудня 2012 року)

Розмова Голохвостого з Степаном Проня Прокопівна розмовляє з батьками
Як прийняти Голохвостого? Сватання Голохвостого
Голохвостий пропонує Проні руку і серце Невдале весілля
Голохвостий – банкрот! Артисти на сцені

Григорій Квітка-Основ'яненко "Сватання на Гончарівці"

(16 листопада 2011 р.)

Хата Прокопа Шкурата на Холодній горі  Уляна розмовляє з матір'ю
 Невдале женихання Стецька Осип Скорик допомагає Олексію і Уляні
 Сватання на Гончарівці...  Хустка дісталася Олексію
 Одарка благословляє молодих Артисти з постановником інсценування твору завідувачем бібліотекою Бойко Ю.О

Міні-відео: постанова опери Г.Ф.Квітки-Основ'ненка "Сватання на Гончарівці"

Тарас Григорович Шевченко "Наймичка"

До Дня народження Кобзаря

(9 березня 2011 року)

"...Як тополя, похилилась молодиця молодая. Щось до лона пригортає та з туманом розмовляє..."  "...І дід, і баба у неділю на призьбі вдвох собі сиділи гарненько, в білих сорочках. Сіяло сонце, в небесах..."

"...А що, Насте? Я й казав! От бачиш? От і талан, от і доля, і не одинокі!..."  "...Чудно якось діється між нами! Один сина проклинає, з хати виганяє..." - звучать слова автора

"...Грається, співає, робить возики, а в свято — то й з рук не спускає..."  "...Вранці Марко до наймички ручки простягає і мамою невсипущу Ганну величає..."

"...Бабусю Настю поховали і ледве-ледве одволали Трохима-діда. Прогуло прокляте лихо та й заснуло..."  "...Панну у жупані, таку кралю висватали, що хоч за гетьмана, то не сором. Отаке-то диво запопали!.."

"...Скрізь гармидер та реготня, в хаті і надворі. І жолоби викотили з нової комори..."  "...Катерина ж з болящої і очей не зводить; Катерина коло неї і днює й ночує..."

"...Прости мене! Я каралась весь вік в чужій хаті... Прости мене, мій синочку! Я... я твоя мати..."  Артисти з постановником інсценування твору завідуючим бібліотекою Бойко Ю.О

Микола Васильович Гоголь "Ніч перед Різдвом"

(2010-2011 навчальний рік)

"...Оксана знала и слышала все, что про нее говорили, и была капризна, как красавица..."  "...дьяк Осип Никифорович хоть и не был степенным казаком, но и он не избежал чар несравненной Солохи..."
 "...дьяк был сердечно рад этому случаю погулять немного у Солохи и не испугался метели..."  "...этот Пузатый Пацюк был, точно, когда-то запорожцем, но все уже узнали, что он знахарь..."
 "...кузнец Вакула не без робости отворил дверь и увидел Пацюка, сидевшего на полу по-турецки..."  Артисты с постановщиком инсценировки повести заведующим библиотекой Бойко Ю.А. на сцене

Іван Нечуй-Левицький "Кайдашева сім'я"

(2009-2010 навчальний рік)

"...на четвертий день після похорону Карпо й Лаврін почали ділитись батьківськими спадками..." "...тільки що вони переміряли город та садок, з хати вибігла Мотря..."
 "...вона скинула з себе пояс та давай міряти город перш впоперек: на Лавріновій половині вийшло більше на один пояс..." "... це ви, мабуть, з матір'ю так міряли город, бодай вас міряв сей та той! - крикнула Мотря на порозі так, що двері з обох хат разом відчинились..."
 "...ідіть міряйте на моїх очах, а як ні, то я ваші кілки на межі геть повикидаю за тин, а таки свого докажу, - кричала Мотря..."  "...Кайдашиха переміряла весь город упоперек, - і знов обидві половини були однакові..."
"Це якийсь жіночий сажень вигадала Мотря, що стягується й розтягується, як кому треба, - сказав насмішкувато Лаврін..." "...Мотря була сердита, що вийшло не так, як вона хотіла..."
"...чоловіки розборонили жінок і розігнали їх..." "...Мотрині слова були дуже докірливі. Мелашка спалахнула од сорому..."
"...з хати вибігла Кайдашиха просто од печі з кочергою в руках..." Артисти з постановником інсценування повісті завідуючим бібліотекою Бойко Ю.О. на сцені
Шановні відвідувачі нашого сайту!
Якщо у Вас є побажання, прохання та рекомендації по наповненню наших сторінок, Ви їх можете залишити за адресою, яка вказана на сторінці Пошта.
Ми постараємося виконати всі Ваші пропозиції та замовлення.